Mehmet ALİCAN

Mehmet ALİCAN

Alim Okulları herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim mükemmel bir eğitim yuvasıdır. Kendi çocukluk dönemimizde oynadığımız oyunları arkadaşlıkları paylaşımı gözlemi bu zamanda çocuklarımıza aşılamayı başarabilen nadide eğitim merkezlerinden birisidir. Kızım okuldan her dönüşünde mutlaka üzerinde bir çim lekesi çamur lekesi ellerinde boya kalıntıları olur. Çocuklar burada her şeyi yaparak gözlemleyerek deneyimleyerek öğreniyorlar. Şayet çocuğunuz ana kuzusuyla çıtkırıldım bir yapıya sahipse ve siz bunların değişmesine inanıyorsanız bu okula gönderin. Çocuklar kışın karda oynayabiliyorlar çimlerde yuvarlanıyorlar kümesten tavuk yumurtası topluyorlar. Ekiyorlar biçiyorlar ata biniyorlar çömlek yapıyorlar. Benim çocuğum hayatta bunları yapamaz dediğiniz birçok şeyi ustalıkla yapıyorlar. Bunların yani sıra ahlak eğitimi değerler eğitimi gibi derslerle topluma sağlıklı saygılı bir birey nasıl olunur bunları öğreniyorlar. 
Okulun olumsuz yönleri de yok değil hani. Üstü başı daha çabuk eskiyor ayakkabıları daha çabuk yırtılıyor bu okulda. Tıpkı bizim çocukluğumuzda olduğu gibi.
Son söz olarak kızımı okulun en şanslı öğrencileri arasında görüyorum. Çünkü o tırtıllar sınıfında ve bu okulun eğitimini en az 2 yıl daha alacak.
Keşke bu güzel eğitim kurumu çocuklarımızı üniversite diploması alana dek eğitebilse. Keşke ilk, orta, lise ve üniversitesi de olsa.

Safiye Bedeloğlu Macit

Bir anne için en önemli olan çocuğunun mutlu olması ve her gün okula isteyerek gitmesi. Tabi ki verilen hizmet kalitesi müthiş, doğa ile iç içe her şey çocuklara göre tasarlanmış düşünülmüş. iyi ki denk geldik, biz çok sevdik, herkese de tavsiye ederiz.

Dicle Buldu

Gözünüz kapalı çocuğunuzu gönderebileceğiniz bir okuldur. Her şeyin fazlası düşünülmüş, yaklaşımları çok iyi, çocuğumu rahatlıkla gönderiyorum. Her şey için çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

Vijdan Öztürk

Çocuğumuzun bilişsel, psikolojik ve sosyal gelişim alanları adına son derece doğru bir adres. Eğitimcilerin alanında donanımlı olmaları ve çocuğumuz o öğretmenin ister öğrencisi olsun ister olmasın her birinin kendi öğrencisi gibi içten ilgilenmeleri bizler için gurur verici. Ne zaman ki oğlumuzdan olumlu dönütler almaya başladık, o vakit iyikilerimiz arasında yer aldı Alim Okulları.

Hülya Özgümüş

Çocuğunuzu gözünüz kapalı teslim edeceğiniz bir okul. Tüm kadrosuyla,mutfağıyla, yemekleriyle,sınıflarıyla,öğretmenleriyle,eğitim koordinatörü Emine Hanım ile en önemlisi eğitimi ile doğayla iç içe bir okul. Kesinlikle tavsiye ediyorum,çok güzel bir okul.

Dilek Acar

Kesinlikle çocuğunuzu gözünüz kapalı bırakabileceğiniz bir okul. Çocuğunuzla ilgili bilişsel ve kişisel bir çok gelişmeye tanık olacaksınız.

Ayşen Ulu

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir an olsun aklım, çocuğumda kalmıyor. Anne şefkati ile yaklaşmak bu yaptığınız olsa gerek. Size çok teşekkür ederim.

Server Acar

Gerçekten okul için anlatılacak çok söz var, sayfaya sığmaz ama en önemlisi çocuğum çok mutlu, başındaki insanların ticaret kaygısı yok, amaçları eğitim. Başarılarının devamını dilerim.

Fatma BAYRAK

Harika eğitim, okul heveslisi çocuklar, ilgili eğitimci ve yetkililer, bol aktivite, farklı teknikli eğitim ve eğlence her şeyi en ince ayrıntısıyla planlayan bir kadro, çocuğu özgürlüğü ile en iyi bağdaştıran bir kurum. Çok memnunuz, kesinlikle en değerli varlıklarımız evlatlarımız İçin olabilecek en iyi eğitim yeri. Tavsiyemdir,gönül rahatlığıyla çocuğunuzu gönderebilirsiniz. 🙂 Teşekkürler Alim Okulları 🙂🙂

Zuhal Yanık

Biricik kızımla En büyük şansımız Alim Okulları ile tanışmak oldu. Uzun ve tedirgin☺araştırmalarım sonucunda burayı ziyaretimden sonra başka bir yere bakamadım bile.. Bu okulu beğenmek, sevmek, ısınmak Alim Okulları için çok ama çok kolay bir  iş, gezmeniz görmeniz yeterli. Ama en önemlisi özenle seçilen öğretmenlerimiz, personelimiz, biricik fedakar müdüremiz... Sizlere nasıl bu kadar kısa sürede alışabildik,sevdik... Sizin en büyük başarınız bu benim için. 
Diyorum ki; evladınızın, sizin gibi en ince ayrıntısına kadar düşünülmesini! Birey olarak görülmesini! Saygı görmesini! Sevilmesini! Keşfetmesini! Yuva sıcaklığında özenle adım adım gelişmesini gönül rahatlığıyla izlemek istiyorsanız tavsiye edeceğim tek yerdir.
Bu bir teşekkür yazısıdır aynı zamanda.. iyi ki varsınız ve benim okula gitmek için sıkılan değil, "bugün okul yok mu? " diye sizlere , ikinci yuvasına özlem duyan bir çocuğum var. Teşekkürler.

Cihangir Çakır

Alim okulu ile 2018 yılında tanıştık. Çocuklarım için bir villa anaokulu tarzında değil;  geniş, hareket olanağı kısıtlanmayan, kendini daha özgür hissedebilecek bir okul arıyorduk. Alim okullarının 2018 yaz aylarında eğitim vermeye başlayacağını öğrendik ve  eşimle beraber görüşmeye karar verdik. 2018 yaz okulu ile eğitimlerine başlayan çocuklarımız ,5-6 yaş okul öncesi sınıfı ile kaliteli ve çok amaçlı eğitimlerine devam etmektedirler. Her türlü eğitime ev sahipliği yapan ALİM OKULLARI çocukların gelişimine çok katlı sağlayan,  çocuğunuzu ve veli olarak kendinizi  ÖZEL hissettiğiniz bir kurumdur.

Erdem Seçkin BAYIR

Sabahları şaka yollu ‘’oğlum bugün güzelce uyu okula gitme!" dediğimizde, gözlerini son sürat açarak ağlamaklı biçimde "gidicem!" cevabını almak; okulumuzun başarısını anlatan en önemli karedir zannediyorum. Çocuğumuza kattığı tüm olumlu bilgi, davranış ve mutluluklar için ve Bursa’ya böyle bir eğitim yuvası kazandırdıkları için, ve nazlarımıza, şikayetlerimize, zahmetlerimize, bitmeyen sorularımıza sabır ile katlandıkları için,  gönderdiğine pişman olmayan tüm veliler gibi bizden de selam olsun!
Sonsuz dualar ve teşekkürler… 

Özlem ÖZDEMİR

Özenle büyüttüğümüz çocuklarımızı,  aynı özen ile eğitim- öğretim veren bir okul Alim okulları.  Sevgi ve emek var her adımda. Orada bir aile gibi olup, çocuklarımıza sorumluluk almayı aşılayıp,  kendilerine güven duymalarını sağlıyorlar. Beklentilerimi birçok acıdan karşılayan bir okul oldu. Süreklilik arz etmesi dileklerimle...

Murat FİDAN

2 çocuğumuzu da bu okula gönderiyoruz. Başlangıçta yiyecek ve içeceklerin katkısız ürünlerden oluşmasından dolayı tercih etmiştik, fakat her geçen gün iyi ki karşılaşmışız diyoruz. Çocuklarımız özgür ve mutlu. Bolca yaratıcı zekayı geliştiren etkinlikler yapılıyor. Kar kış demeden temiz havada vakit geçiriliyor ve bizce buna bağlı olarak çocuklarımız bu kış çok az hasta oldular. Bursa için oldukça sıra dışı ve çok yönlü bir anaokulu. Keşke tüm eğitim hayatlarını böyle bir okulda tamamlayabilseler...

Ebrar CERUZ

Yaşasın oğlum eve kirli geliyor!
Dört duvar arasında verilen eğitimden sıyrılıp , doğada ve her şeyi yaşayarak öğreten Alim okulları ile 2. Dönem tanışmak nasip oldu. Çok da iyi oldu.. yağmur çamur demeden tamamen çim olan bahçelerine günde en az 3 kere çıkıyorlar ve oğlum eve enerjisi boşalmış şekilde geliyor.En önemlisi MUTLU geliyor. Alışılagelmiş öğretim sisteminden bunalan çocuklara bir nefes alma ortamı sunuyor.
Her daim güler yüzle karşılandığımız için, samimiyetle her şeyi konuşabildiğimiz için, çocuklara doğada öğrenme fırsatını verdiği için , eğitim sistemini manevi ve ahlaki değerlerle harmanladığı için, çocukları mutlulukla özgürleştirdiği için teşekkür ederiz🙂iyi ki  varsınız..

Merve AVCI

Öncelikle doğa ile içi içe olması ve çocukları geniş bir özgür alan oluşturmaları hoşumuza giden ilk özelliği oldu .Devamında okulun bu amaçla kurulmuş olması ve bir çok şeyin çocuklar için tasarlanmış olması, temizliği ve aslında en önemlisi öğretmenlerin çocuklara davranış şeklinin  oldukça cana yakın olması, çocuğumuzun ve bizim okula alışma sürecini ciddi anlamda hızlandırdı. Teşekkürler ...

Hülya Yaman


"Alim anaokulu çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz, doğa ile iç içe, kaliteli eğitim sunan, hoşgörülü, sevgi dolu bir eğitim kurumu. Oğlumuz bu okulda olduğu için kendimizi şanslı hissediyor ve çevremize tavsiye ediyoruz."

Natali Ersin

Harika bir yer,çocuklara saygılı davranarak çocuk tarafında sevgisi kazandırıyorlar , en önemli çocuklara keşfetmek ne demek gösteriyorlar ve her hava şartlarıyla dışarıda teneffüsler yaparak bağışık sistemleri güçlendiriyor. 2 sene böyle bir okul aradım ve bulduğum için çok mutluyum. Ayrıca okul yönetimi hiç ücret almadan bir sürü etkinlik ve eğitim programlarını veliler için organize ediyorlar. Bu bizim üçüncü okul ve pahalısında da ucuzunda da böyle bir hizmet hiç görmedik. İyi ki varsınız Alim okulları...

Eda Tosyalı

Çocuğumu gözüm arkada kalmadan gönderiyorum çünkü alim okullarının kadrosundaki insanlara güveniyorum. Verilen eğitim yanında çocukları sosyalleştirmek için yapılan at binmeler,judo faaliyeti,tiyatro sinema kütüphane gezileri onların öz güvenlerini geliştiriyor. Ayrıca velilere çocuk eğitimi için haftalık gönderilen bilgilendirme kılavuzları mükemmel👍oğlumdaki pozitif değişliklikleri gördükçe iyi ki bu okula göndermişim diyorum ve şükrediyorum.Teşekkürler alim okulları başarılarınızın devamını diliyorum.