2024-2025 Eğitim Ücreti İlanı

Öncelikle Alim Okullarının vizyonuna, misyonuna ve eğitim metoduna güvenip inandığınız için teşekkürü bir borç biliriz. Karşılıklı anlayış, etik kurallar ve iş birliği içinde ilerleyeceğimizi umduğumuz önümüzdeki süreçte şunu içtenlikle belirtmek isteriz ki, Eğitim-Öğretim yılı fiyat politikamızda veliler arası fiyat farklılığı asla söz konusu değildir.
Aramıza yeni katılacak öğrencilerimizin kayıt yaptırma tarihi: 22 Ocak 2024 tarihinde başlayacaktır. (Randevu alımı için 15 Ocak 2024 tarihi itibari ile kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz.)

EĞİTİM ÜCRETİ:

-2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı minimum 180 günlük eğitim-öğretim bedeli (10 ay taksitli): 220.000TL.+KDV dir.

-Mevcut veli indirimi: 7.500TL. (Eski velilerimiz de bu indirimden yararlanacaktır.

-Mevcut veli kayıt yenileme bitiş tarihi: 22 Ocak 2024

-Erken kayıt indirimi: 7.500TL.

-Kardeş indirimi: 7.500TL.

-Kuveyt Türk Katılım Bankası Okul Taksitlendirme Sistemi (OTS) Avantajı: 7.500TL.

 

-Erken kayıt bitiş tarihi: 01 Mart 2024

ÖNEMLİ NOTLAR:

-Okulumuzda POS cihazı üzerinden ödeme yapılamamaktadır.

-Tüm eğitim-öğretim ücret ödemeleri banka üzerinden olup aylık olarak faturalandırılmaktadır. Bu durum Millî Eğitim Bakanlığınca zorunludur.

-Kurum Prensibi olarak, hiçbir veli arasında fiyat farklılığı asla söz konusu değildir.  

-Ücret ilanımız olağan dışı mali dalgalanmalar sonucu eğitim-öğretim yılı başlamadan değişkenlik gösterebilir.

BİREYSEL MASRAF ÜCRETLERİ:

-Kayıt esnasında tek sefer

-Kırtasiye Ücreti: 25.000TL.+KDV (Bu fiyat, tam dönem tüm eğitim setlerini, eğitim materyallerini kapsamakla beraber, bütün gezi-servis ücretlerini ve ücretli girişlerin tamamını içermektedir.)

-Judo ve Temel Egzersiz kıyafeti toplam ücreti: 3.000TL.+KDV

-Yıl Sonu Sınıf Fotoğrafı ve Öğrenci Fotoğrafı (anı) ücreti eğitim-öğretim yılı sonu belli olacaktır.

-Dönem başladıktan sonra kayıt iptallerinde kırtasiye ve eğitim yayınları ücretleri geri iade edilmez, Eğitim Yayınları tam olarak veliye teslim edilir. 

-Eğitim-öğretim bitimine son bir ay kala yapılan kayıtlarda; tam ve eksiksiz olarak verilen eğitim yayınlarının ücreti güncel fiyatlar üzerinden tahsil edilmektedir.

-Mevcutta çocuğunuzun judo kıyafeti bulunuyorsa judo kıyafeti alma zorunluluğunuz yoktur.

-Okulumuzda judo ve temel egzersiz kıyafeti zorunludur.

-Taksit ödemelerinizin süresi maksimum 10 ay olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

-Öğrencimizin kaydının geçerli olabilmesi için; sözleşmenin yapılarak Kırtasiye Ücretlerinin peşinen tahsil edilmesi gerekmektedir.

-Ödemiş olduğunuz eğitim-öğretim bedeli içerisinde dönem içi bütün aktivite ve etkinlik ücreti dahildir. Dönem içi sizlerden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

-Mücbir sebepler, doğal afet veyahutta olağan dışı durumlardan dolayı geçici olarak Eğitim/Öğretime ara verilmesi halinde, eksik kalan aktif Eğitim-Öğretim günlerini sene içerisinde (ara tatil(leri) veya yaz tatili) T.C. Milli Eğitim Bakanlığınca müsade verilmesi akabinde yüz yüze telafi Eğitim-Öğretim verilerek kurumumuz sözleşmeye riayet edecektir. Bu bakımdan veliden sözleşme bedeli tam olarak talep edilecektir. Aksi bir durumda ücret talep edilmeyecektir.
-
Olası sözleşme iptallerinde Milli Eğitim Bakanlığının Özel Öğretim Kurumlar Sözleşmesi ilgili maddesince yer alan tazminat tutarı tahsil edilerek işlem gerçekleşmektedir.