Servis Güzergahlarımız

Servis konusunda okulumuzun bünyesinde olan bir filo bulunmamaktadır. Profesyonel anlamda ve uzun senelerdir bu işi yürüten bir servis şirketi ile anlaşılmış olup servis hostesi olarak okulumuzun öğretmeni bulunmaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz okula daha motive olmuş şekilde gelip güven başlangıcı noktasını daha sağlam adım atılmış olmaktadır.

Servis Araçlarının muayene raporları, sigorta poliçeleri ve periyodik bakım tutanakları kurumumuza ibraz edilmiştir. Şöförlerin ve Servis Öğretmenlerinin tüm sağlık, adli raporları alınmış, şöförler Okul Servis Araç Sürücü Eğitimi Sertifikalı ve servis öğretmenlerimiz Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi Sertifikalıdır. Bu belgeler ve raporlar ışığında servis ağında yer alan bütün personel Milli Eğitim Bakanlığına bildirilmiştir. Ve İl Valilik onayları alınmıştır. 
  
Servis konusunda dikkat ettiğimiz diğer bir hususta bir öğrencinin okuldan veya evden, çıkış süresi ile varış süresi maksimum 40-45 dk. olmasıdır. En küçük yaş gurubumuzda ise bu maksimum süre zarfı tavsiye edilmemekte, en fazla bu süre sınırı 20-25 dakika olmalıdır. Aşağıda belirtilen güzergahlarda baz aldığımız nokta budur. Bu doğrultuda güzergâhlar açılmakta veya hiç açılmamaktadır.

Servis kullanımında tek yön uygulaması, koltuğun tek öğrenciye sabah-akşam mecbur tahsis edilmesinden dolayı yoktur.
 
Servis ücretlendirmesini "Kayıt Sekmesine" tıklayarak "Servis Ücreti İlanı" sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.